Zebraliśmy dla Państwa ostatnie nowości i zapowiedzi ze stoczni Riva i pragniemy przedstawić 3 nowe modele – jeden już zaprezentowany, oraz dwa które swoją premierę będą miały w tym roku. Szczegóły poniżej:

66′ Ribelle

Nowy model który dołączy do floty jachtów Riva już w tym roku. Niespotykane dotąd rozwiązania w połączeniu z charakterystycznymi cechami marki. Jak sama nazwa wskazuje (Ribelle z włoskiego to buntownik) jest to chęć przełamania dotychczasowej formy. Jacht zostanie wyprodukowany w stuletniej stoczni Sarnico.

110 ‘Dolcevita

Nowy flagowy projekt jachtu Riva – model 110′ Dolcevita z linii flybridge. Zaprojektowany od nowa kadłub ma ponad 33,5 metra długości.
Z zewnątrz konstrukcja opiera się na płynnych liniach modelu 100′ Corsaro z charakterystycznym sportowym profilem.
110′ wyróżnia długi szklany sufit, który rozciąga się wzdłuż całego salonu i jest uformowany ze szkła oprawionego w stal nierdzewną.

Model został zaprezentowany na targach “Dubai International Boat Show” 2018

90′

Najnowszy “dodatek” od linii jachtów flybridge oraz uzupełnienie dla już zaprezentowanych modeli 100′ i 110′. Nowy jacht łączy i wzmacnia unikalne cechy swoich poprzedników, ze szczególnym naciskiem na stylizację zewnętrzną wyróżniającą się eleganckim i dynamicznym profilem oraz hojnym wykorzystaniem szkła.