O nas

MGK Yachting Poland posiada długoletnie doświadczenie na polskim rynku, jako dealer ekskluzywnych łodzi i jachtów motorowych.
Biuro naszej firmy oraz baza serwisowa mieści się w sercu Warmii i Mazur w miejscowości uważanej za żeglarską stolicę Polski – Mikołajkach.

Jako ekskluzywny przedstawiciel najlepszego producenta jachtów motorowych stoczni Riva oferujemy najbardziej luksusowe jednostki z włoskiej Grupy Ferretti.

Łodzie i jachty motorowe oferowane przez naszą firmę pochodzą od najlepszych, amerykańskich oraz europejskich producentów. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy popartą wieloletnim doświadczeniem. Doradzamy i wspieramy naszych klientów przy wyborze odpowiedniej łodzi tak, aby spełnić Państwa oczekiwania w 100%.  Każdego klienta traktujemy indywidualnie oferując jednocześnie najbardziej konkurencyjne ceny na rynku.

Zapraszamy do naszego biura

Nasi klienci

W MGK Yachting Poland najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. Szczycimy się oferowaniem najwyższych standardów obsługi klienta – zdobyliśmy na tym polu szereg nagród.

Jeżeli decydujesz się na zakup jachtu Riva, Ferretti Custom Line, Ferretti Navetta czy CRN oznacza to, że cenisz sobie wysokie standardy, a my w MGK Yachting Poland mamy na celu osiągnięcie jak najwięcej w dziedzinie obsługi, by szła ona w parze ze standardem wybranej przez Ciebie łodzi.

Wachlarz usług oferowanych przez MGK Yachting Poland obejmuje: utrzymanie i zarządzanie, eksperckie usługi brokerskie – czy to w celu sprzedaży łodzi czy też znalezienia używanej łodzi do zakupu, a także bardziej szczegółowe usługi w zakresie kupna i posiadania, w tym niższe koszty rejestracji, zakładania firmy, usługi leasingowe, ubezpieczenie czy kompletacja załogi.

Na świecie działa ponad 100 punktów obsługi Feretti Group w ponad 35 krajach. To kompleksowe biura usługowe, w których pracują wysoko wykwalifikowani pracownicy. Ta rozbudowana sieć wraz z siecią serwisową posiadającą na stanie ponad 5000 części jest gwarancją bezpieczeństwa i wygody dla wszystkich użytkowników jachtów Ferretti Group.